Spotkanie dzieci w Niepokalanowie

Dzieci wraz z rodzicami, którzy pragną spędzić wrześniową sobotę przy boku Niepokalanej, zapraszamy na III Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci, które odbędzie się w Niepokalnowie 14 września 2019 roku.

Nie zabraknie więc wspólnej modlitwy, ciepłego posiłku, konkursów, a nade wszystko dobrej zabawy pod okiem Niepokalanej.
Będzie możliwość wstąpienia w szeregi Rycerstwa Niepokalanej, które założył św. Maksymilian M. Kolbe.

Każdy mały uczestnik otrzyma figurkę Niepokalanej, która towarzyszyć mu będzie do następnego Spotkania Dzieci w Niepokalanowie.
Warto przebrać się za rycerza lub damę dworu, ponieważ będzie konkurs na najdzielniejszych i najpiękniejszych dworzan.

Plan spotkania
9:00 Zapisy w recepcji, zwiedzanie Niepokalanowa
10:45 Przygotowanie do Eucharystii
11:00 Eucharystia
12:30 Ciepły posiłek, atrakcje dla dzieci, konkursy
14:30 Koncert Małej Armii Jezusa
15:30 Rozdanie nagród
17:00 Zakończenie spotkania

Zgłoszenia do 10 września pod nr. tel. 507 944 452.
Koszt wyjazdu 30 zł od osoby.
Zapraszamy dzieci z rodzicami lub opiekunami.