15 NIEDZIELA ZWYKŁA (15 LIPCA 2018 r)

1. W tym tygodniu będziemy obchodzić:
  • 20 lipca (piątek) bł. Czesława, był jednym z pierwszych polskich dominikanów.
  1. W przyszłą niedzielę po mszach świętych odbędzie się poświęcenie samochodów oraz innych pojazdów. Św. Krzysztofa będziemy prosili, aby wypraszał mądrość i roztropność oraz bezpieczne wyjazdy dla każdego kierowcy. Będziemy też zbierać ofiary na zakup środków transportu na potrzeby misji.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej we wtorek po mszy wieczornej. Rycerstwo zaprasza również na wyjazd do Niepokalanowa 28 i 29 lipca. Informacje o programie i zapisach znajdują się w gablocie.
  3. W poniedziałek o godz. 1900 w kościele ewangelicko-reformowanym będzie występował nasz Zespół „Laudate Dominum”.
  4. Dziękuję mieszkańcom z ul. Żeromskiego 38 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 270 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
  5. Na sobotę 21 lipca do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców
    Żeromskiego 38a.