…przed Światowymi Dniami Młodzieży

Ambasadorzy ŚDM zachęcają do uczestnictwa. Tym razem Jasiek Mela

Ambasadorzy ŚDM – Maciej Musiał

ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO MŁODYCH Z OKAZJI XXXI ŚDM

Hymn ŚDM w Krakowie

Symbole i ozdoby wielkanocne

Piernikowe walentynki

Do piernikowych zakupów zachęcała młodzież w dniu świętego Walentego. A to wszystko, jako przygotowanie do ŚDM

    

Przez Kociszew do Krakowa

W dniu 27 listopada w Kociszewie odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące Światowych Dni Młodzieży, podczas którego młodzi zapoznali się ze sobą. Pierwszym naszym „przystankiem” była Msza święta, na początku której mieliśmy szansę się przedstawić. Po mszy zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez parafian. Po wspólnej modlitwie i spędzonym razem czasie wróciliśmy do domów.

Ania i Natalia.

 

Trwają kolejne przygotowania

Młodzież już myśli o Bożym Narodzeniu i gorączkowo pracuje nad ozdobami świątecznymi. Od drugiej niedzieli adwentu będzie można na stoisku przed kościołem zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby i w ten sposób zasilić fundusz organizacyjny na Światowe Dni Młodzieży.

Świadectwo

Krzyż i Ikona Matki Bożej w Zelowie

Symbole Światowych Dni Młodzieży – krzyż i ikona Matki Bożej podróżują po całym świecie i były już na wielu kontynentach. Jan Paweł II chciał, żeby towarzyszyły młodym przez te wszystkie lata, kiedy będą się gromadzić na Światowych Dniach Młodzieży. W naszej parafii przyjmowaliśmy je 12 października. O  godzinie 2100  wprowadziliśmy znaki do kościoła, a później trwaliśmy we wspólnej modlitwie w intencji młodzieży i ŚDM za pośrednictwem. św. Jana Pawła II.

   

Młodzież z Zelowa w katedrze łódzkiej

Przedstawiciele młodzieży naszej parafii uczestniczyli w dniu 9 października w spotkaniu w katedrze, gdzie otrzymali miniatury znaków Światowych Dni Młodzieży.