Ogłoszenia 2023

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (26 marca 2023 r)

 1. W najbliższy piątek 31 marca przejdziemy z nabożeństwem Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta. Rozpoczniemy ją po mszy wieczornej i przejdziemy z kościoła ulicami Sienkiewicza, Poznańska, Wąska, Kościuszki, Sienkiewicza do kościoła. Na liturgię weźmy ze sobą świece. W gablocie wywieszony jest porządek grup, które zapraszam do niesienie krzyża.
 2. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej czyli Niedziela Palmowa. Podczas liturgii pobłogosławimy gałązki palmowe. Podczas mszy o 1030 po poświęceniu palm, przejdziemy z procesja wokół kościoła.
 3. Parafialne rekolekcje rozpoczniemy w Niedzielę Palmową. W poniedziałek i wtorek msze św. o godz.700, 900, 1630, 1800. Wtorek będzie dniem spowiedzi, którą rozpoczniemy od godz.700, a następnie 15 minut przed każdą mszą. Proszę serdecznie, abyście znaleźli czas na uczestnictwo w sakramencie pojednania. Rekolekcje będzie prowadził Piotr Mazij. Proszę was o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i całej parafii, o dobre przeżycie dla nas tego czasu Bożej łaski. Ponieważ w dni rekolekcji godziny mszy świętych są zmienione proszę o sprawdzenie w zakrystii bądź kancelarii zamówionych na te dni intencji.
 4. Jednodniowa pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Andrzeja Boboli
  w Strachocinie
  odbędzie się 15 kwietnia. Więcej informacji w gablocie. Zapraszamy.
 5. Spotkanie Koła biblijnego w czwartek o godz. 1900.
 6. Dziękuję mieszkańcom z Złotej I cz. za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 460 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 7. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców drugiej części Złotej (od Dzielnej do Wolności).
 8. Dzisiaj rodzice i dzieci ze scholii przygotowali stoisko z palemkami. Pozyskane środki będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla dzieci.
 9. Przed kościołem zbiórka do puszki na Archidiecezjalny Fundusz Ochrony Życia.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (19 marca 2023 r)

 1. Liturgiczną uroczystość św. Józefa obchodzimy w poniedziałek.
 2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w sobotę 25 marca. W tym dniu rozpoczyna się duchowa adopcja dziecka poczętego. Deklaracje duchowej adopcji można pobrać z zakrystii. Będzie je można złożyć podczas mszy wieczornej w sobotę.
 3. Droga Krzyżowa ulicami Zelowa odbędzie się w piątek 31 marca. Rozpoczęcie po mszy wieczornej.
 4. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy od Niedzieli Palmowej.
 5. Przed kościołem znajduje się stoisko ze świecami caritas. Pozyskane środki przeznaczymy na pomoc osobom starszym i samotnym.
 6. W przyszłą niedzielę będą do nabycia palemki oraz ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci ze scholii. Pozyskane środki będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla dzieci.
 7. Jednodniowa pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Andrzeja Boboli
  w Strachocinie
  odbędzie się 15 kwietnia. Więcej informacji w gablocie. Zapraszamy.
 8. Dziękuję mieszkańcom Północnej i Skłodowskiej za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 1020 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o. 700.
 9. W przyszłą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców z Złota (część do Północnej do Dzielnej).

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (12 marca 2023 r)

 1. Słowo arcybiskupa Grzegorza Rysia:
  Zakończyły się prace Synodu w naszej archidiecezji rozpoczętego jesienią 2018 roku. Do każdej parafii zostaną przesłane dokumenty synodalne, aby stały się one najpierw przedmiotem refleksji księży i parafialnych grup, który winien doprowadzić do zredagowania katalogu pytań, problemów i wyzwań, jakie zostaną następnie poddane dyskusji WSZYSTKICH członków parafii w ramach tzw. „synodów parafialnych”. Wierzę głęboko, że modlitwa i refleksja tych właśnie „synodów” pozwoli ostatecznie każdej lokalnej wspólnocie zidentyfikować, które ze wskazań synodu diecezjalnego potrzebują być w niej podjęte. Jestem przekonany, że „synody parafialne” przyniosą istotną, jakościową zmianę w życiu naszych wspólnot, zaowocują doświadczeniem uczestnictwa, współodpowiedzialności i komunii.
 1. Wczoraj w katedrze czterech ministrantów naszej parafii Tomasz Sowiak, Dominik Wójcik, Maksymilian Wrona i Tomasz Janeczek otrzymało posługę lektora. Gratulujemy chłopcom, że chcieli i potrafili zrezygnować z wolnego czasu i innych zajęć, aby uczestniczyć w systematycznych spotkaniach i przygotowaniu liturgicznym.
 2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej we wtorek po mszy wieczornej.
 3. Krąg Biblijny w środę o godz. 1900. Zapraszamy.
 4. Od przyszłej niedzieli będą dostępne baranki i wielkanocne świece caritas.
 5. W gablocie znajduje się informacja o ekstremalnej drodze krzyżowej organizowanej z Sanktuarium Matki Bożej w Łasku.
 6. Dziękuję mieszkańcom ul. Jana Pawła II za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę 640 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 7. Na najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła proszę mieszkańców z ul. Północnej
  i Skłodowskiej
  .
 8. Złożone ofiary: na kwiaty: od Koła Różańcowego św. O. Pio – 150 zł. Koła Różańcowego MB Pocieszenia – 150 zł. Bezimiennie – 200 zł. Bóg zapłać!

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (5 marca 2023 r)

 1. W Wielkim Poście zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 1900.
 3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa sakramentalne na spotkanie, które odbędzie się w Bełchatowie w parafii Księży Sercanów 12 marca o godz. 1400. Szczegóły na plakacie w gablocie. Domowy Kościół to ruch świeckich w kościele, który pomaga małżonkom rozwijać wiarę katolicką w rodzinie.
 4. Zapraszamy do zawierzenia Maryi, aby oddać się w Jej ręce przez codzienny różaniec i rozważanie oraz post ścisły raz w tygodniu. Rozpoczęcie 29 marca. Zawierzenie będzie miało miejsce 13 maja. Zgłoszenia do 19 marca u ks. Ireneusza.
 5. Jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Strachociny odbędzie się 15 kwietnia. Więcej informacji w gablocie. Zapraszamy.
 6. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii.
 7. Dziękuję mieszkańcom Kilińskiego II cz. za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na kościół 670 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 8. W najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców Jana Pawła II.

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (26 luty 2023 r)

 1. W Wielkim Poście zadbajmy o aktywny udział nas i naszych bliskich w wielkopostnych ćwiczeniach. Podejmijmy czyny pokutne i wyrzeczenia. Znajdźmy czas na uczestnictwo w nabożeństwach:
  Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 1715 i o godz. 1900;
  Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1720
  Poprzez uczestnictwo w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.
 1. W tym tygodniu w pierwszy czwartek adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie o godz. 1630. Nabożeństwo w intencji powołań przed mszą wieczorną. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po mszy wieczornej.
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 1900.
 3. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w środę po mszy wieczornej.
 4. Zapraszamy do zawierzenia Maryi, aby oddać się w Jej ręce przez codzienny różaniec i rozważanie oraz post ścisły raz w tygodniu. Rozpoczęcie 29 marca. Zawierzenie będzie miało miejsce 13 maja. Zgłoszenia do 19 marca u ks. Ireneusza.
 5. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa sakramentalne na spotkanie, które odbędzie się w Bełchatowie w parafii Księży Sercanów 12 marca o godz. 1400. Szczegóły na plakacie w gablocie. Domowy Kościół to ruch świeckich w kościele, który pomaga małżonkom rozwijać wiarę katolicką w rodzinie.
 6. Przy obrazie Serca Pana Jezusa wyłożone są skarbonki jałmużny wielkopostnej. Zachęcam do włączenia się w tę propozycję wielkopostną. Zebrane środki przeznaczymy na pomoc dla osób samotnych i starszych.
 7. Dziękuję mieszkańcom ul. Kilińskiego I cz. za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 620 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 8. W najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców z ul. Kilińskiego II cz. (od podstacji do pl. Dąbrowskiego).

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA (19 luty 2023 r)

 1. W najbliższą środę 22 lutego przypada Popielec, którym rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. W tym dniu obowiązuje post ścisły polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz do jednego posiłku do syta. Do zachowania postu zobowiązane są osoby od 18 do 60 roku życia.
 2. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa:
 • Droga Krzyżowa w piątki: o 1715 i o godz. 1900.
 • Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1720.
 • Poprzez uczestnictwo w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.
 1. W okresie Wielkiego Postu w soboty odbędzie się w naszej parafii Katecheza Przedmałżeńska. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w sobotę 25 lutego po mszy wieczornej w kancelarii.
 2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie w środę o godz. 1900.
 3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 1900.
 4. Zapraszamy do zawierzenia Maryi, aby oddać się w Jej ręce przez codzienny różaniec i rozważanie oraz post ścisły raz w tygodniu. Rozpoczęcie 29 marca. Zawierzenie będzie miało miejsce 13 maja. Zgłoszenia do 19 marca u ks. Ireneusza.
 5. Dziękuję mieszkańcom Zelówka, Leśniczówki, Czarnego Lasu za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 1130 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 6. W przyszłą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców z ul. Kilińskiego (od podstacji do Zelówka obie strony).

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA (12 luty 2023 r)

 1. Zapraszamy do zawierzenia Maryi, aby oddać się w Jej ręce przez codzienny różaniec i rozważanie oraz post ścisły raz w tygodniu. Rozpoczęcie 29 marca. Zawierzenie będzie miało miejsce 13 maja. Zgłoszenia do 19 marca u ks. Ireneusza.
 2. Dzisiaj o godz. 1900 spotkanie męskiej wspólnoty św. Józefa. Zapraszamy.
 3. W środę o godz. 1900 spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy!
 4. 17 lutego o godz. 1900 w Domu Kultury odbędzie się koncert noworoczny. Organizatorzy zapraszają do udziału. Informacje szczegółowe w gablocie.
 5. Dziękuję mieszkańcom Maurycowa II cz. za przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 800 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 6. W przyszłą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców Zelówka, Czarnego Lasu, Leśniczówki.

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA (5 luty 2023 r)

 1. Mężczyzn, którym zależy na zbawieniu siebie i swojej rodziny zapraszamy do zawierzenia się św. Józefowi, potężnemu wspomożycielowi i obrońcy rodziny. Są to 33 dni duchowej walki. Rozpoczęcie 15 lutego, a samo zawierzenie odbędzie się 19 marca. Chętnych prosimy o zgłaszanie jeszcze dzisiaj do ks. Ireneusza.
 2. W środę o 1900 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. lutego (sobota) we wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu dodatkowa msza święta
  o godz. 900. Podczas mszy o godz. 900 i 1800 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
 4. 9 lutego Klub PCK w Zelowie organizuje akcję oddawania krwi. Szczegóły w gablocie.
 5. Dziękuję mieszkańcom Maurycowa I cz. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 270 zł. W int. mieszkańców modlić się będziemy w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 6. W najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców Maurycowa II cz. (lewa strona od Zelowa).

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA (29 stycznia 2023 r)

 1. Dziękujemy za spotkania kolędowe w waszych domach, za modlitwę, rozmowy. Podsumowanie kolędy w przyszłą niedzielę.
 2. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
  • 2 lutego w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Na liturgię przynieśmy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, zwłaszcza w chwilach trwogi i doświadczeń przypominały nam o Chrystusie, który nieustannie oświeca nasze drogi.
  • 3 lutego (piątek) wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Według tradycji uzdrowił młodego człowieka, któremu ość przebiła gardło i groziło to uduszeniem. Czczony jest, jako patron od chorób gardła. W tym dniu w kościołach błogosławi się świece ku czci św. Błażeja i udziela się nimi błogosławieństwa obecnym w świątyni wiernym. Zapraszamy na ten obrzęd podczas mszy wieczornej
 • w pierwszy czwartek od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość adoracji i indywidualnej modlitwy. O godz. 1730 nabożeństwo w intencji powołań.
 • w pierwszy piątek spowiedź od godz. 630 i 1730. Nabożeństwo o godz. 1730. Udamy się do chorych.
 • w pierwszą sobotę po mszy wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 1. W środę 1 lutego o godz. 1900 spotkanie Kręgu Biblijnego.
 2. Poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w przyszłą niedzielę podczas mszy o godz. 1030.
 3. W przyszłą niedzielę po mszy o 1200 wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 4. Dziękuję mieszkańcom Pożdżenic II cz. za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 750 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 5. Na najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Maurycowa (prawa strona od Zelowa).

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA (22 stycznia 2023 r)

 1. Mężczyzn zapraszamy do zawierzenia się św. Józefowi, potężnemu wspomożycielowi
  i obrońcy rodziny. Są to 33 dni duchowej walki. Rozpoczęcie 15 lutego, a samo zawierzenie odbędzie się 19 marca. Chętnym prosimy o zgłaszanie do ks. Ireneusza do 5 lutego.
 2. Od środy 1 lutego o 1900 wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego.
 3. Dziękuję mieszkańcom Pożdżenic I części za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 700 zł,. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 4. W najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców Pożdżenic (prawa strona od Mickiewicza).
 5. Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w kolędzie, a miałyby taką potrzebę jest możliwość umówienia spotkania. Prosimy o kontakt z nami w zakrystii lub kancelarii.

 

W tym tygodniu z posługą duszpasterską udamy się:

poniedziałek (23 stycznia):
od 900 – ul. Kilińskiego; Poprzeczna (od Kilińskiego do Zofii);
od 1600 – ul. Szkolna 5, 7, 12;

wtorek (24 stycznia):
od 900  – ul. Lubelska, Łąkowa, Komeńskiego, Południowa, Sportowa;
od 1600 – ul. Szkolna i bl. 8 i 10;

środa (25 stycznia):
od 900 – ul. Wschodnia, , Wolności, Ogrodowa, Pabianicka (od Dzielnej do Piotrkowskiej);
od 1600 – ul. Szkolna 6;

czwartek (26 stycznia):
od 900 – ul. Sienkiewicza (z obu stron), ul. Cmentarna, ul. Nowy Rynek (od Cmentarnej);
od 1600 – pl. Dąbrowskiego;

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA (15 stycznia 2023 r)

 1. Mężczyzn, którzy chcą przygotować się do zawierzenia św. Józefowi siebie jako mężów i ojców zapraszamy do zgłoszenia się do ks. Ireneusza.
 2. Dziękuję mieszkańcom Ignacowa i Kol. Pożdżenice za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 1370 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 3. W przyszłą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła proszę mieszkańców Pożdżenic (lewa str. od Mickiewicza).
 4. Przed kościołem odbywa się zbiórka na leczenie chorego Jasia.

W tym tygodniu udamy się z wizytą duszpasterską:

poniedziałek (16 stycznia):
od 900 – ul. Północna, Skłodowskiej, Pabianicka (część od lasu do Dzielnej);
od 1600 – ul. Żeromskiego 38a;

wtorek (17 stycznia):
od 900  – os. Piastów;
od 1600 – ul. Wąska; św. Anny;

środa (18 stycznia):
od 900 – ul. Pileckiego i Chrapkiewicza (z obu stron);
od 1600 – ul. Żeromskiego 36;

czwartek (19 stycznia):
od 900 – ul. Złota (z obu stron);
od 1600 –ul. Mickiewicza (od Pożdżenic);

piątek (20 stycznia):
od 900 – ul. Jana Pawła II (od Północnej), Dzielna i Kopernika (z obu stron);
od 1600 – ul. Żeromskiego 36a;

sobota (21 stycznia):
od 900 – ul. Piotrkowska, Krótka;

poniedziałek (23 stycznia):
od 900 – ul. Kilińskiego; Poprzeczna (od Kilińskiego do Zofii);
od 1600 – ul. Szkolna 5, 7, 12;

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO (8 stycznia 2023 r)

 1. Dzisiaj w domu parafialnym o godz. 1600 zapraszamy na jasełka w wykonaniu scholii „Prowadź nas”.
 2. Mężczyzn, którzy chcieliby przygotować się do zawierzenia św. Józefowi zapraszamy do zgłoszenia się do ks. Ireneusza.
 3. Dziękuję mieszkańcom ul. Herbertowska, Zachodnia, Boczna za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kościół 515 zł. Msza św. w int. mieszkańców w przyszłą niedzielę o godz. 700.
 4. W najbliższą sobotę do sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców Ignacowa i Kol. Pożdżenice.

W tym tygodniu z posługą duszpasterską planujemy udać się:

poniedziałek (9 stycznia):
od 900 – ul. Poprzeczna;
od 1600 – os. Płocka 2;

wtorek (10 stycznia):
od 900 – ul. Poznańska i Stanka (z obu stron);
od 1600 – os. Płocka 1;

środa (11 stycznia):
od 900 – ul. Polna, Ceramiczna, Cegielniana, Wesoła;
od 1600 – ul. Żeromskiego 38;

czwartek (12 stycznia):
od 900 – ul. Podleśna i Przejazd (od Podleśnej);
od 1600 – ul. Żeromskiego 38b;

piątek (13 stycznia):
od 900 – ul. Żeromskiego (z obu stron);

sobota (14 stycznia):
od 900 – ul. Kościuszki (z obu stron);

poniedziałek (16 stycznia):
od 900 – ul. Północna, Skłodowskiej, Pabianicka (część od lasu do Dzielnej);
od 1600 – ul. Żeromskiego 38a;

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI (1 stycznia 2023 r)

 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 1200 comiesięczna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, którą zakończymy nabożeństwem o godz. 1730. O godz. 1500 modlitwy do Miłosierdzia Bożego.
 2. W tym tygodniu – w pierwszy czwartek od 1630 adoracja w intencji powołań. Przed mszą wieczorną nabożeństwo. W pierwszy piątek spowiedź rano i wieczorem od 1715. Przed mszą wieczorną nabożeństwo. W pierwszą sobotę po mszy wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 3. W piątek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte o godz. 700, 900, 1030, 1800. O godz. 1530 zapraszamy na koncert kolęd „Nasz Zbawiciel rodzi się na ziemi”. W trakcie koncertu odbędzie się zbiórka na leczenie Anielki.
 4. W niedzielę 8 stycznia o godz. 1600 zapraszamy na jasełka w wykonaniu scholii „Prowadź nas”.
 5. We wtorek 3 stycznia spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
 6. Spotkanie męskiej wspólnoty św. Józefa 8 stycznia o godz. 1900.
 7. Na sobotę 7 stycznia do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Herbertowska, Zachodnia, Boczna.
 8. W czasie kolędy kancelaria czynna jest popołudniu.

 

W tym tygodniu planujemy udać się z wizytą duszpasterską: 

poniedziałek (2 stycznia)
od 900 – Bujnowska, Leśne Działy, Harcerska, Zelówek 60, 61, 62;
od 1600 – os. Płocka 4, 5, 7;

wtorek (3 stycznia)
od 900 – ul. Herbertowska, Cegielniana 108, Leśna, Sosnowa, Bukowa;
od 1600 – os. Płocka 6, ul. Płocka i Sikorskiego;

środa (4 stycznia)
od 900 – Mauryców, Sienkiewicza 30, 32;

czwartek (5 stycznia)
od 900 – ul. Zofii (od końca);
od 1600 – os. Płocka 3;

sobota (7 stycznia):
od 900 – Pożdżenice;

poniedziałek (9 stycznia)
od 900 – ul. Poprzeczna;
od 1600 – os. Płocka 2;