Grupy parafialne

Chór parafialny

Grupa osób, które pragną chwalić Boga i modlić się śpiewem rozwijając umiejętności wokalne pod kierunkiem organisty Pana Jacka Wodzińskiego. Chór uczestniczy w uroczystych liturgiach w parafii.

Służba Liturgiczna Ołtarza

Ministranci – to grupa chłopców i czasami dziewcząt pragnących poświęcić swój czas Panu Bogu przy ołtarzu. Dbają o piękno liturgii. Spotykają się na zbiórkach i uczestniczą w wydarzeniach parafialnych oraz różnych wyjazdach.

Schola Dziecięca

Dziecięcą Scholę Parafialną tworzą dzieci pragnące śpiewem chwalić Boga. Aby to czynić spotykają się na próbach raz w tygodniu w piątki o godzinie 16.00. Śpiew bowiem wymaga nie tylko zdolności, ale i wysiłku. Najważniejsze spotkania to niedzielna  Msza Święta dla dzieci.

Opiekunem jest pan organista – Jacek Wodziński.

Grupy Żywego Różańca

Tworzą je grupy 20 osób modlących się codziennie na różańcu. Każda z nich odmawia jedną dziesiątkę – razem cały różaniec. Modlą się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.