Wizytacja i co dalej?

11 marca br ksiądz biskup Adam Lepa dokonał wizytacji kanonicznej naszej parafii. Taka wizytacja parafii odbywa się co pięć lat. Jako zadanie dla nas Ksiądz Biskup wskazał konieczność apostołowania w swoim środowisku codziennego życia i dzielenia się tym, kim jest dla mnie Jezus Chrystus. Najpierw Ksiądz Biskup sprawdził dokumentację i księgi parafialne. Dalej przewodniczył mszom świętym, podczas których swoją działalność zaprezentowały grupy parafialne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *